İzmir Özel Türk Koleji
Anaokulları KAYIT

Gymboree Eğitimleri

Gymboree Play & Music Mavişehir Etkinlik Merkezi'nde, altı farklı seviyeden oluşan oyun programlarının uygulandığı alandan müzik sınıflarına; sanat sınıflarından spor sınıflarına; müzik, sanat, oyun, spor ve programlarını da kapsayan ebeveynli/ebeveynsiz sınıflarımız mevcuttur. Ayrıca yarım veya tam gün school skills sınıfları ve tam gün İngilizce eğitim veren international school skills sınıfları için gerçekleştirilen okul öncesine hazırlık programları erken çocukluk döneminde çocuklarımızın okul olgunluğu geliştirmesine katkıda bulunur.

Gymboree Ekibi ve Zero to Three Vakfının birlikte hazırlayıp geliştirdiği bu programlar oyunlar, şarkılar ve aktiviteler yoluyla çocukların görsel ve işitsel gelişimini desteklerken;  çocukların özgüvenini, merakını ve motor becerilerini üst düzeye taşıyan aktivitelere yer verir.

Tüm dünyada olduğu Gymboree Play & Music Mavişehir Etkinlik Merkezimizde de, markanın patentli ekipmanları kullanılır. Anneler ve çocuklar ile birlikte aktivitelere katılan alanında uzman eğitimcilerimiz, ekipmanları kullanabilmek ve aktiviteleri gerçekleştirebilmek için Amerika’dan gelen Gymboree eğitmenlerinden hizmet içi özel eğitimler alırlar.